O nas

Od ponad 20 lat wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i tworzymy inteligentne rozwiązania do przechowywania i transportu narzędzi. Marka Qbrick System to suma tych doświadczeń.

Oferujemy systemy profesjonalnych skrzyń narzędziowych i akcesoriów, które w nowatorski sposób poprawią efektywność i komfort Twojej pracy.

Alttyyyy

Każdy z naszych Klientów jest inny i dlatego produkty Qbrick System umożliwiają pełną personalizację przy zachowaniu najwyższej jakości.

WŁAŚCIWOŚCI QBRICK SYSTEM

sss

Spryt

nowatorskie funkcje, w które wyposażyliśmy nasze produkty pozwolą zaoszczędzić Twój cenny czas i energię. Oferujemy nowe spojrzenie w kwestii ergonomii pracy.

Jakość

każdy detal w skrzynkach Qbrick System został wykonany z najmocniejszych dostępnych materiałów – tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Dzięki temu nasze produkty dają gwarancję wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji w nawet ekstremalnych warunkach pracy.

Modularność

znając zróżnicowane oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy system, który pozwala na tworzenie optymalnych kombinacji do wszechstronnych zastosowań. Wiemy, że to Ty najlepiej znasz swoje potrzeby!

Mobilność

Mobilność – każdy z naszych produktów można transportować w wygodny i bezpieczny sposób niezależnie od przeszkód, jakie codziennie napotykasz na swojej drodze. Z naszymi rozwiązaniami Twoja droga do pracy będzie zdecydowanie łatwiejsza.

LINIE PRODUKTOWE

Qbrick System ONE

BASIC
PROFI
TECHNIK
CART

QBRICK SYSTEM LONGER

BASIC
TECHNIK